La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Erotik Bady 8051

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


%90 Polyamide %10 Lycra Lame parlak kumaştan yapılmış, damla şeklinde göğüs ucu ve özel bölgeyi kapatacak şekilde tasarlanmış, tüm vucudu saran bady.


Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Erotik Bady 8051 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Erotik Bady 8051 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

Standart bedenleri mevcut olan La Blinque Erotik Bady 8051, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-8051 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Erotik Bady 8051 ürünü faturada "La Blinque lablinque-8051" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.