La Blinque Kırmızının Ateşi Standart Dışı Stringle Kombinesi 15007

La Blinque Kırmızının Ateşi Standart Dışı Stringle Kombinesi 15007
La Blinque 2016 Koleksiyonu: La Blinque Kırmızının Ateşi Standart Dışı Stringle Kombinesi 15007

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Ürün Açıklaması: % 90 Polyamide % 10 Lycra Micro kumaştan yapılmış, standart dışı string.


Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan La Blinque markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak La Blinque Kırmızının Ateşi Standart Dışı Stringle Kombinesi 15007 modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. La Blinque markasına ait La Blinque Kırmızının Ateşi Standart Dışı Stringle Kombinesi 15007 modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.La Blinque lablinque-15007 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 La Blinque Fantazi Erkek İç Giyim

27,00 TL   %56
11,80 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün