La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Seksi İç Giyim Jartiyerli Bady 8053

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


%85 Polyamide %15 Lycra Siyah tülden yapılmış, eldiven bilek kısmı ve çorap üst kısmı pembe fırfırlarla bezenmiş, 3 parçadan oluşan bady, çorap, eldiven set.

<br />

Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Seksi İç Giyim Jartiyerli Bady 8053 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Seksi İç Giyim Jartiyerli Bady 8053 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Seksi İç Giyim Jartiyerli Bady 8053, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque lablinque-8053 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Seksi İç Giyim Jartiyerli Bady 8053 ürünü faturada "La Blinque lablinque-8053" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.