La Blinque Seksi Üçlü Takım 5005

La Blinque Seksi Üçlü Takım 5005

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%90 Polyamide %10 Lycra - Saten Lame kumaştan hazırlanmış, üç parçadan oluşan string, sovalyelik (bacaklık), taşlı kravat.


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten La Blinque markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın La Blinque Seksi Üçlü Takım 5005 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. La Blinque markasına ait La Blinque Seksi Üçlü Takım 5005 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.



La Blinque lablinque-5005 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
43,20 TL   %44
24,19 TL
--Tükendi--