La Blinque Seksi Vücut Çorabı 970p Pembe

La Blinque Seksi Vücut Çorabı 970p Pembe
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

La Blinque Seksi Vücut Çorabı 970p Pembe
%80 Polyamide %20 Licra Özel dokuma tarzı ile farklı, seksi vücut çorabı. Hassas tasarım, yumuşak ve esnek bir yapı. Baştan çıkarıcı şekli vurgulayarak, vücuda mükemmel uyum sağlar. Dekolteyi bol sevenlere...Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. La Blinque vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle La Blinque Seksi Vücut Çorabı 970p Pembe modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. La Blinque iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri mevcut olan La Blinque Seksi Vücut Çorabı 970p Pembe, Görseldeki Ürün rengine\renklerine sahip.

La Blinque lablinque-970P Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.
54 TL   %44
30,24 TL
--Tükendi--