La Blinque 2018 Koleksiyon: Lablinque 2096

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
<div style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica; line-height: 23px;"> Micro Mini &nbsp;Elbise Yakası Kelebek Motifli Sarı zincirle &nbsp;Renklendirilmiş Yaz Gecelerinde size eşlik edecek seksi &nbsp;mini siyah elbise</div>

Bu sebeple Lablinque 2096 modeli bayanların beğenisini kazanmış La Blinque markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen La Blinque markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Lablinque 2096 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Lablinque 2096 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.La Blinque lablinque-2096 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lablinque 2096 ürünü faturada "La Blinque lablinque-2096" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.