Lablinque 2096

Lablinque 2096

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
<div style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica; line-height: 23px;"> Micro Mini &nbsp;Elbise Yakası Kelebek Motifli Sarı zincirle &nbsp;Renklendirilmiş Yaz Gecelerinde size eşlik edecek seksi &nbsp;mini siyah elbise</div>

Bu sebeple Lablinque 2096 modeli bayanların beğenisini kazanmış La Blinque markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen La Blinque markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Lablinque 2096 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Lablinque 2096 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.La Blinque lablinque-2096 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
54,00 TL   %44
30,24 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün