90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Lady İkili Takım 3820

Lady İkili Takım 3820

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%93 Pamuk %7 Likralı & Dantel Kısımlar Polyester


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Lady markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Lady İkili Takım 3820 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Lady markasına ait Lady İkili Takım 3820 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Lady 3820 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Lady İkili Takım 3820 ürünü faturada "Lady 3820" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-