Maranda 420 Sporcu Bady Atlet

Maranda 420 Sporcu Bady Atlet

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Maranda markasını öneriyoruz.


% 100 Pamuk

Yüzde Yüz pamuk kumaştan üretilmiştir. Kalın askılıdır.


Maranda markasının Maranda 420 Sporcu Bady Atlet ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Maranda markasının Maranda 420 Sporcu Bady Atlet modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah, Pembe, Sarı, Yeşil, Gri renk seçeneklerine sahip.Maranda 420 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
18,09 TL   %43
10,39 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün