90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617

Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617
Maranda 2017 Koleksiyonu: Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Maranda markasının Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Maranda markasının tasarımları, hem de Maranda markasının ürün kalitesi size Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617 ürününü önermemizi sağlamaktadır.Maranda markası bu Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Desenli renk seçeneği\seçenekleri sunan Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617 için, XXL bedenleri bulunmaktadır.Maranda 1617 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maranda Venessa Fantezi Gecelik 1617 ürünü faturada "Maranda 1617" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Maranda Gecelik

77.39 TL   %39
46,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Desenli-XXL
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün