Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083

Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083
MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083 Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu MaxPera markanın Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083 modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


MAXPERA FANTAZİ KIRMIZI BABYDOLL

S,M,L,XL Bedenleri Mevcuttur.

Tek Renktir. (Kırmızı)

Tek Parçadır. (Görsel ile birebir.)

Hijyen Kuralları Gereği İade ve Değişim Yapılmamaktadır.


MaxPera markasının bu Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083 model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, bedenlere sahip Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3083 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Fantazi Kırmızı Babydoll 3083 ürünü faturada "MaxPera 3083" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.