MaxPera 2018 Koleksiyon: Maxpera Siyah Fantazi Giyim 3090

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda MaxPera markasına ait Maxpera Siyah Fantazi Giyim 3090 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz MaxPera markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Maxpera Siyah Fantazi Giyim 3090 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. MaxPera markasına ait Maxpera Siyah Fantazi Giyim 3090 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


MAXPERA SİYAH FANTAZİ GİYİM

Tek Renktir. (Siyah)

Tek Parçadır. (Yelpaze,Kolluk,Ayakkabı ve Göğüs Ucu Dahil Değildir.)
 

Hijyen Kuralları Gereği İade ve Değişim Yapılmamaktadır.

bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

MaxPera 3090 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Maxpera Siyah Fantazi Giyim 3090 ürünü faturada "MaxPera 3090" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.