Miorre Dantel Askılı Gecelik

Miorre Dantel Askılı Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%65 Polyester %28 Polyamid %7 Elastan Geniş Dantel Askılı ve yumuşacık esnek ,desenli sateni ile rahatlığın ve şıklığın buluştuğu Fantezi Gecelik

Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Dantel Askılı Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Dantel Askılı Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Saks Mavi renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018598 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
46,19 TL   %29
32,99 TL
--Tükendi--