90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik

Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Miorre markasının Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Miorre markasının tasarımları, hem de Miorre markasının ürün kalitesi size Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.


%65 Polyester %28 Polyamid %7_Elastan göğüs kısmı dantel siyah çiçek desenli dantel ile bezenmiş dantel yırtmaçlı fantazi gecelik.

Miorre markası bu Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Saks Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik için, M-L bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-018610 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Dantelli Yirtmaçli Fantezi Gecelik ürünü faturada "Miorre 001-018610" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
26,50 TL
--Tükendi--