90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Gecelik Sabahlık Takım Bayan 6 Li

Miorre Gecelik Sabahlık Takım Bayan 6 Li

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester

6 parçadan oluşmaktadır.İpeksi dokunuşuyla kendinizi daha iyi hissedecek,özel gecelerinizde severek kullanacaksı nız .Satenin zerafeti dantelle zenginleştirilmiştir.Çeyizlik olarak da tercih edilebilir.


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Miorre markasının ürettiği Miorre Gecelik Sabahlık Takım Bayan 6 Li modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Miorre markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Gecelik Sabahlık Takım Bayan 6 Li için, S-M, M-L, L-XL bedenleri bulunmaktadır.

Miorre 001-018379 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Gecelik Sabahlık Takım Bayan 6 Li ürünü faturada "Miorre 001-018379" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
157,00 TL
--Tükendi--