90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Patik Çorap Kt1606

Miorre Patik Çorap Kt1606

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk İç Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Komik patik çoraplar seni bu kış hiç üşütmeyecek!


Miorre markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Miorre Patik Çorap Kt1606 modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk İç Giyimi ürünüdür. Çünkü Miorre markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Miorre Patik Çorap Kt1606 ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Patik Çorap Kt1606 için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-KT1606 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Patik Çorap Kt1606 ürünü faturada "Miorre 148-KT1606" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-