Miorre 2020 Koleksiyon: Miorre Penye Erkek Bisiklet Yaka Fanila

Gerek yaz gerek se de kış aylarında hem vücuda nefes aldıracak, hem de ter emiciliği ile vücudu soğuk ve aşırı sıcaktan koruyabilecek Erkek Atletlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda sitemiz üzerinden Erkek Atlet kategorisi altında Erkek Fanila ürünleri beğeninize sunulmaktadır.


%100 Pamuk

Yumuşak dokulu,sağlıklı ve esnek,yaz günlerinde de rahatlıkla tercih edilebilen, son derece kullanışlı bir bisi klet yaka fanila.


Miorre markasına ait Erkek Fanila ürünlerinde gerek kullanılan malzemenin doğallığı, gerekse de tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni kazanılmıştır. Miorre markasının Miorre Penye Erkek Bisiklet Yaka Fanila modeli de Erkek Atlet kategorisindeki Erkek Fanilalar arasında kalite ve tasarım bakamından ön plana çıkmaktadır.

S, L bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Fanila, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Miorre 001-000102 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Penye Erkek Bisiklet Yaka Fanila ürünü faturada "Miorre 001-000102" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.