90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Yari Dolgu Büstiyer Şort Takım Beyaz

Miorre Yari Dolgu Büstiyer Şort Takım Beyaz

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

%95 Pamuk, %5 Lycra

Yumuşak dokulu, ince askılı, göbek hizasında tasarlanmış, Pamuk kumaştan yapılmış, severek kullanacağı nız, zarif ve rahat bir atlet şort takım.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Miorre markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Miorre markasının Miorre Yari Dolgu Büstiyer Şort Takım Beyaz ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Miorre Yari Dolgu Büstiyer Şort Takım Beyaz modeli olsun gerekse de Miorre markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75, 80, 85, bedenlere sahip Miorre Yari Dolgu Büstiyer Şort Takım Beyaz, Beyaz, Gri Melanj renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-006520 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Yari Dolgu Büstiyer Şort Takım Beyaz ürünü faturada "Miorre 148-006520" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
42,50 TL
--Tükendi--