Moonlight 3569 Bayan Slip

Moonlight 3569 Bayan Slip
Moonlight 2017 Koleksiyonu: Moonlight 3569 Bayan Slip

Bayan külot ürünlerinde, en çok tercih edilen ürünlerin başında pantolon yada eteklerinin altında külotların izlerinin görünmesine olanak tanımayan Bayan Külot gelmektedir. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Transparan Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Moonlight markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Transparan Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


Bu ürünü satın almanız durumunda sadece Külot gönderilecektir.


Bu bağlamda Transparan Külot lar arasında Moonlight markasının Moonlight 3569 Bayan Slip modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Moonlight markasının Moonlight 3569 Bayan Slip modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Beyaz, Siyah, Ten, Petrol Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan Moonlight 3569 Bayan Slip için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Moonlight 3569 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Moonlight Bayan Külot

30.41 TL   %37
19,01 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün