90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

NBB İç Giyim 6lı Çeyizlik Saten Set 3708

NBB İç Giyim 6lı Çeyizlik Saten Set 3708

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.NBB iç giyim Çeyizlik 6lı Saten Set 3708

Saten gecelik, saten sabahlık, saten pijama Takımı, saten atlet şort takım olarak 6 parça satılmaktadır.Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında NBB markasının ürettiği NBB İç Giyim 6lı Çeyizlik Saten Set 3708 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. NBB markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB İç Giyim 6lı Çeyizlik Saten Set 3708 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

NBB 3708 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB İç Giyim 6lı Çeyizlik Saten Set 3708 ürünü faturada "NBB 3708" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
373.35 TL   %33
248,90 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün