90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

NBB İç Giyim Destekli Sütyen Takımı 4378

NBB İç Giyim Destekli Sütyen Takımı 4378

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen NBB markasının ürünleri olmuştur. Özellikle NBB İç Giyim Destekli Sütyen Takımı 4378 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında NBB markasının NBB İç Giyim Destekli Sütyen Takımı 4378 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


NBB iç giyim Destekli Sütyen Takım 4378


Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan NBB İç Giyim Destekli Sütyen Takımı 4378 için, 75, 80, 90 bedenleri bulunmaktadır.NBB 4378 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. NBB İç Giyim Destekli Sütyen Takımı 4378 ürünü faturada "NBB 4378" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
67.35 TL   %33
44,90 TL
--Tükendi--