90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

New Night Dantelli Mayokini Tasarım Sütyen Takım

New Night Dantelli Mayokini Tasarım Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen New Night markasının ürünleri olmuştur. Özellikle New Night Dantelli Mayokini Tasarım Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında New Night markasının New Night Dantelli Mayokini Tasarım Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Çok şık ve alımlı sütyen takım. Sütyendeki çıtçıt sayesinde ister mayokini ister sütyen takım şeklinde kullanılabilir.


renk seçeneği\seçenekleri sunan New Night Dantelli Mayokini Tasarım Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.New Night GC23741 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. New Night Dantelli Mayokini Tasarım Sütyen Takım ürünü faturada "New Night GC23741" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-