Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179

Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179
NightLight 2019 Koleksiyon: Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179

Bayanlar için gece rahat uyuyabilmelerini sağlamanın yanında, erkekleri baştan çıkarabilecek kadar şık ve her genç kızın çeyizinde bulunan bir elbisedir. Bu elbiselerde genellikle saten gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Çünkü saten ipek gibi yumuşak bir kumaştır. Üstelik vücut ısısının kaçmasına izin vermediği için sıcakta tutar. Sitemizde Gecelik kategorisinde beğeninize sunduğumuz tüm Babydoll’ler de özellikle erotik çekicilik ve rahatlık ön plandadır. Özellikle Babydoll’ler için sitemizde dünyaca ünlü markalara ait birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip gecelikler beğeninize sunulmaktadır.


Ürünümüzün Özel Bölgesi Açıktır , Derin Göğüs Dekoltesi Ve Sırt Dekoltesiyle Sizlere Çekici Ve Seksi Bir Görünüm Katar. Özel Bölgesinin Açık Olması Özel Dakikalarınızı Keyifli Ve Daha İyi Bir Hale Getirir. 

Ürün Tek Parçadan Oluşmaktadır.


NightLight markasına ait Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179 modeline sahip bu Babydoll çok farklı bir tasarıma sahiptir. Geleneksel Babydoll’lara göre daha kullanışlı ve doğal malzemeler kullanılarak üretilmiştir. NightLight markasının diğer ürünlerinde gösterdiği kalitesini Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179 modeline sahip bu Babydoll ile tekrar göstermektedir. Biz diğer tüm iç çamaşırlarında olduğu gibi, ülkemizde kullananların beğenisini almış kaliteli ürünler üreten NightLight markasına ait en kaliteli Babydoll’leri sizlere sunmaya devam ediyoruz. NightLight markasının bu Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179 modeli farklı renk ve tasarım uyumu ile dikkat çekmektedir.

L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Babydoll, Siyah renk seçeneklerine sahip.

NightLight 3179 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nightlight Fantazi Özel Bölgesi Açık Göğüs Dekolteli Babydoll 3179 ürünü faturada "NightLight 3179" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.