Nightlight Ortası Kurdeleli Sırt Dekolteli Fantazi Jartiyer Takım

Nightlight Ortası Kurdeleli Sırt Dekolteli Fantazi Jartiyer Takım
NightLight 2019 Koleksiyon: Nightlight Ortası Kurdeleli Sırt Dekolteli Fantazi Jartiyer Takım

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Ürünün Tül Oluşu Size Tül Şıklığı Ve Seksiliği Kazandırırken Orta Kısmındaki Kurdele Detayı Güzelliğinize Güzellik Katacaktır.
 
Ürün 3 Parçadan Oluşmaktadır 
*Fantazi Gecelik
*İç Çamaşırı
*Düz Çorap
 

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde NightLight markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak NightLight markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Nightlight Ortası Kurdeleli Sırt Dekolteli Fantazi Jartiyer Takım modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Siyah renk seçeneklerine sahip.NightLight 3580 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nightlight Ortası Kurdeleli Sırt Dekolteli Fantazi Jartiyer Takım ürünü faturada "NightLight 3580" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.