NightLight Tül Bolero Sabahlık Takım 1011

NightLight Tül Bolero Sabahlık Takım 1011

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


NightLight Tül Bolero Sabahlık Takım Tek Renktir.

2 Parçadan Oluşmaktadır. Sabahlık ve Külot (Kemer Dahildir)

Hijyen Kuralları Gereği Değişim Yapılmamaktadır.


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten NightLight markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın NightLight Tül Bolero Sabahlık Takım 1011 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. NightLight markasına ait NightLight Tül Bolero Sabahlık Takım 1011 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.NightLight 1011 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
69,86 TL   %29
49,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün