90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım

Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Çok masum görülsede, transparan kumaşı, göz alıcı rengi, büzgülü göğüs bölümü ve fırfırlı askısı ile baştan çıkarıcı. Her bayanın gardrobunda bulunması gereken mükemmel bir takım.

T-String hediyesiyle

Standart beden S, M, L bedenler ile uyumludur.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201059 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Angel Wicked Babydoll & String Takım ürünü faturada "Nite Vogue NB201059" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-