90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll

Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Rengi ve tasarımı ile sıradışı. Minik kalp desenli özel kumaşı, cezbedici dekoltesi, yekpare string ile alışılmışın dışında rahat ve baştan çıkarıcı

Standart Beden (S, M, L bedenler içindir)


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201057 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Derin Göğüs Dekolteli Monolithic Babydoll ürünü faturada "Nite Vogue NB201057" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-