Nite Vogue Kurdeleli Fantezi File Büstiyer & String Takım Beyaz

Nite Vogue Kurdeleli Fantezi File Büstiyer & String Takım Beyaz

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Geniş file kumaş ile tasarlanmış, ayarlanabilir omuz askısı ve 4 adet ayarlı jartiyer kopçası, göğüs bölümünde ve belinde kurdele fiyong süslemeli büstiyer. T-string hediyesi ile birlikte 2 parçadan oluşan süper seksi takım.

Önemli Not : Çorap takıma dahil değildir.

Ölçü Tablosu : Göğüs : 84 Cm - 92 Cm Bel : 64 Cm - 72 Cm Kalça : 90 Cm - 98 Cm


Özellikle Nite Vogue markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Nite Vogue Kurdeleli Fantezi File Büstiyer & String Takım Beyaz modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Nite Vogue Kurdeleli Fantezi File Büstiyer & String Takım Beyaz, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.



Nite Vogue NV-331W Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-