90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll

Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Zarif olmayı seven bayanlara Göğüs ve yırtmaç kenarıda fiyonkları ile çok seksi babydoll. Her iki tarafta siyah ve turkuaz renginde çift omuz askıları ile sıradışı, göğüs pedleri ve balenleri ile çok kullanışlı.

Özel t-string hediyesiyle

Standart beden S, M, L bedenler ile uyumludur. Göğüs B cup'tır.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201054 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Mini Yırtmaçlı Fiyonglu Babydoll ürünü faturada "Nite Vogue NB201054" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-