90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila

Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Zarif olmayı seven bayanlara, başta çıkarıcı babydoll takım

  • Zarif dantela göğüs bölümü
  • İnce transparan tül kumaş
  • Üçgen etek kesimi
Özel tasarım dantel t-string hediyesiyle

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201062 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Naughty Sexy Girl Babydoll Lila ürünü faturada "Nite Vogue NB201062" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-