Nite Vogue Pleated Cute Babydoll & Panty

Nite Vogue Pleated Cute Babydoll & Panty

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Nite Vogue Pleated Cute Babydoll & Panty Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Nite Vogue markanın Nite Vogue Pleated Cute Babydoll & Panty modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Masum görüntüsü altında alışılmadık seksi tasarım. Tutukunu olacağınız bu takım gecelerinize hareket getirecek.

Kenarları büzgülü şifon babydoll esnek yapısı ile sorunsuz beden uyumu sağlıyor. Ayrıca önünde yeralan önlük biçiminde parçası ayrı bir hava katıyor.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


Nite Vogue markasının bu Nite Vogue Pleated Cute Babydoll & Panty model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Nite Vogue Pleated Cute Babydoll & Panty, renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NB201043 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-