90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Nite Vogue Volanlı Lame Etek & Bikini Takım

Nite Vogue Volanlı Lame Etek & Bikini Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Nite Vogue markasına ait Nite Vogue Volanlı Lame Etek & Bikini Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Nite Vogue markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Nite Vogue Volanlı Lame Etek & Bikini Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Nite Vogue markasına ait Nite Vogue Volanlı Lame Etek & Bikini Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Sıradışı tasarımı, göz alıcı rengi ve baştan çıkarıcı dekolteleri ile süper sexy takım özel gecelerinizi daha da özel kılacak.

  • Parlak lame esnek kumaş
  • Arkadan fermuarlı volanlı süper mini etek
  • Bağcıklı üçgen form sütyen
Standart Beden S, M, L bedenlere uyumludur.


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Nite Vogue NK301054 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Nite Vogue Volanlı Lame Etek & Bikini Takım ürünü faturada "Nite Vogue NK301054" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-