Orkide Milano Jartiyer Takım

Orkide Milano Jartiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

% 80 NAYLON % 20 ELASTAN

DESTEKSİZ ÜRÜN
JARTİER SÜTYEN TAKIM
B KAP
 

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Orkide markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Orkide markasının Orkide Milano Jartiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Orkide Milano Jartiyer Takım modeli olsun gerekse de Orkide markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, bedenlere sahip Orkide Milano Jartiyer Takım, Siyah renk seçeneklerine sahip.Orkide MILANO Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
52,70 TL   %31
36,48 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-75B
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün