Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Esnek yapısı ile şıklığın yanında rahatlık da sunan Yıldız file külotlu çorap, özellikle tütü etek ve Elbiselerinizle hoş bir kombin olacaktır. Külotlu çorap giyerken sıkılanlarımız için ideal bir seçenek olan bu çorabın beyaz, vanilya, siyah ve pembe ren< [...]

Penti markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Penti Çocuk Yıldız File Külotlu Çorap 500 Siyah modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Penti markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Penti Çocuk Yıldız File Külotlu Çorap 500 Siyah ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Penti Çocuk Yıldız File Külotlu Çorap 500 Siyah için, bedenleri bulunmaktadır.Penti PCFYILDG09IY-500 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Çocuk Yıldız File Külotlu Çorap 500 Siyah ürünü faturada "Penti PCFYILDG09IY-500" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.