90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Penti Fantezi Jartiyer Çorabı 70 Kırmızı

Penti Fantezi Jartiyer Çorabı 70 Kırmızı

Bayanlar özellikle giydikleri tüm giysilerin ve aksesuarların birbirleri ile tam uyumlu olmasına büyük önem göstermektedir. Tercih edilen bir etek için Çoraplarına kadar birçok farklı giysi ile uyumlu olması için bazen dakikalarca vakit kaybedilebilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden Çorapları kategorisinde beğeninize sunduğumuz birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip dilediğiniz Jartiyer Çorapnı gönül rahatlığı ile en uygun fiyata temin edebilmektesiniz.


Silikon bant kısmı dantel, parlak, ince, şeffaf burunlu jartiyer çorabıdır.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 15 Denye
Parlaklık: Parlak
Malzeme: %85 Naylon %15 Elastan

Penti markasına ait bu Penti Fantezi Jartiyer Çorabı 70 Kırmızı model Jartiyer Çorap da bayanların beğenisini kazanmış ve oldukça fazla rağbet gören bir üründür. Penti markasına ait bu Penti Fantezi Jartiyer Çorabı 70 Kırmızı model Jartiyer Çorap Çorapları kategorisinde bulabilirsiniz. Penti markası özellikle ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penti Fantezi Jartiyer Çorabı 70 Kırmızı model Jartiyer Çorapnda da en son kalite ve modayı tercih etmiş, herhangi bir alerjen madde içermeyen sağlıklı Jartiyer Çorapnı beğeninize sunmuştur.

1, 2 bedenleri bulunan bu Jartiyer Çorap, 70 Kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Penti PCLP0A1H09SK-70 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penti Fantezi Jartiyer Çorabı 70 Kırmızı ürünü faturada "Penti PCLP0A1H09SK-70" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
10.9 TL   %14
9,40 TL
--Tükendi--