Penti İpeksi Fit 15 Külotlu Çorap 67 Mürdüm - (3'lü Paket)

Penti İpeksi Fit 15 Külotlu Çorap 67 Mürdüm - (3'lü Paket)

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Bayan Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Penti markasının Penti İpeksi Fit 15 Külotlu Çorap 67 Mürdüm - (3'lü Paket) Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Penti markasına ait Bayan Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Penti İpeksi Fit 15 Külotlu Çorap 67 Mürdüm - (3'lü Paket) Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


Gün boyu teninizdeki ipeksi dokunuşun keyfine varın! Bildiğiniz Fit 15, artık gipeli ipliği sayesinde çok daha yumuşak. 15 den yarı parlak dokusu ile gündüz ve gece kullanımı için idealdir. Külot ve burun kısmı takviyeli örgü olduğu için daha dayanıklıdır.

Kalınlık: İnce
Desen: Düz
Denye: 15 Denye
Malzeme: %88 Naylon % 12 Elastan

1, 2, 3, 4, bedenlere sahip Penti İpeksi Fit 15 Külotlu Çorap 67 Mürdüm - (3'lü Paket), 67 Mürdüm renk seçeneklerine sahip.Penti PCLPP26K14SK-67 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
37,31 TL   %64
13,50 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
67 Mürdüm-4
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün