90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set

Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set
Penye Mood 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu: Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Tunik %97 Polyester %3 Elastan Sabahlık %100 Viskoz


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Penye Mood markasına ait Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Penye Mood markasına ait Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Penye Mood 8030 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Penye Mood 8030 Sabahlık Tunik Set ürünü faturada "Penye Mood 8030" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2016-2017 Sonbahar Kış Penye Mood Bayan Pijama Takımları

166,00 TL
--Tükendi--