Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up

Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up
Pierre Cardin 2018 Koleksiyon: Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%100 orijinal, lisanslı ürün. Bu üründe orijinal olduğunu gösteren Pierre Cardin hologramı mevcuttur.

%88 Polyamid, %12 Elasthan

Özel paçalı korsesiyle vücudu şekillendiren, trans paran, burun takviyeli, ağlı ince külotlu çorap. 1 bedene kadar daha inc e gösterir, popoyu kaldırır.


S (1), L (3), bedenlere sahip Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up, Siyah, Antrasit renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 230-000014 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 1 Beden İncelten Korseli Külotlu Çorap Shape-up ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.