Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım

Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester

Sabahlık, gecelik ve şortlu takım olmak üzere 6 parçadan oluşan bu saten takım şıklığı ve kalitesiyle vazge çilmeniz olacak.


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Pierre Cardin markasının ürettiği Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Pierre Cardin markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Beyaz, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Pierre Cardin 268-006840 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.
635,60 TL   %29
454,00 TL
--Tükendi--