90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım Mor

Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım Mor

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.


%100 Polyester

Ürün sabahlık, gecelik ve şortlu takım olmak üzere 6 parçadan oluşmaktadır. Satenin şıklığını dantelin zera fetiyle buluşturan bu takım özel anlarınız için özenle hazırlanmıştır.


Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Pierre Cardin markasının ürettiği Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım Mor modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Pierre Cardin markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım Mor için, S, M bedenleri bulunmaktadır.

Pierre Cardin 268-006415 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin 6li Gecelik Sabahlık Takım Mor ürünü faturada "Pierre Cardin 268-006415" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
374,00 TL
--Tükendi--