90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Takım

Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


%100 Polyester

Gecelik ve sabahlık olmak üzere 2 parçadan oluşur.

Not : Sabahlığa kuşak dahildir.


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Mürdüm renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Takım için, L bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 268-004215 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Pierre Cardin 268-004215" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
160,00 TL
--Tükendi--