Pierre Cardin 2018 Koleksiyon: Pierre Cardin Valenrine Mikro Dolu Kap Askısız Straplez Sütyen Takımı

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Pierre Cardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Pierre Cardin Valenrine Mikro Dolu Kap Askısız Straplez Sütyen Takımı modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Valenrine Mikro Dolu Kap Askısız Straplez Sütyen Takımı modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Ekru, Mercan, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Valenrine Mikro Dolu Kap Askısız Straplez Sütyen Takımı için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4307 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Valenrine Mikro Dolu Kap Askısız Straplez Sütyen Takımı ürünü faturada "Pierre Cardin 4307" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.