Redhotbest Büzgülü Straplez Dantelli Kokteyl Elbisesi

Redhotbest Büzgülü Straplez Dantelli Kokteyl Elbisesi

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Cesur ve kendine güvenen bayanlara özel süper mini dantelli gece elbisesi.

Standart Beden S, M bedenler için uygundur


Bu sebeple Redhotbest Büzgülü Straplez Dantelli Kokteyl Elbisesi modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Redhotbest Büzgülü Straplez Dantelli Kokteyl Elbisesi modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Redhotbest Büzgülü Straplez Dantelli Kokteyl Elbisesi modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201099 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
70,12 TL   %21
55,45 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.