Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk

Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Bronz rengi Dore ve Siyah viskon kombin kumaşı, süper mini tasarımı ile olağan üstü seksi kokteyl Elbisesi.

Standart beden S ve M bedenler için uygundur.

Aynı kumaştan üretilmiş string hediyesiyle


Bu sebeple Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Redhotbest Super Mini Tube Dress Kokteyl Elbisesi Görseldeki Renk modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Görseldeki Ürün, Bronz renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201102 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
51.35 TL   %21
40,65 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün