90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Roly Poly 8151 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün

Roly Poly 8151 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün
Erkek çocuk takımları, çocuk giyiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır. En yeni erkek çocuk modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Roly Poly 8151 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün
RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur. Bu üründe çocuk görselleri gösterilmekte olup, ürünler seçimini yapacağınız yaş aralığı için gönderilecektir.


Erkek çocuklar için üretilen takımlar arasında, daha sade ve rahat pijamalar olduğu gibi, en sevdikleri kahramanların desenlerinin bulunduğu pijamalarda yer almaktadır. Roly Poly Erkek çocuk, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Roly Poly 8151 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün modeli, erkek çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Roly Poly iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

8 Yaş, 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş bedenleri mevcut olan Roly Poly 8151 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün, Beyaz, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Roly Poly 8151 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Roly Poly 8151 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün ürünü faturada "Roly Poly 8151" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
59,90 TL
--Tükendi--