90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Roly Poly 8155 Beşiktaş Kapri Takımı Kız Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü

Roly Poly 8155 Beşiktaş Kapri Takımı Kız Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü
Kız çocuk takımları, çocuk giyiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır. En yeni kız çocuk modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Roly Poly 8155 Beşiktaş Kapri Takımı Kız Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü
RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur. Bu üründe çocuk görselleri gösterilmekte olup, ürünler seçimini yapacağınız yaş aralığı için gönderilecektir.


Kız çocuklar için üretilen takımlar arasında, daha sade ve rahat pijamalar olduğu gibi, en sevdikleri kahramanların desenlerinin bulunduğu pijamalarda yer almaktadır. Roly Poly Kız çocuk, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Roly Poly 8155 Beşiktaş Kapri Takımı Kız Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü modeli, kız çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Roly Poly iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

8 Yaş, 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş bedenleri mevcut olan Roly Poly 8155 Beşiktaş Kapri Takımı Kız Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Roly Poly 8155 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Roly Poly 8155 Beşiktaş Kapri Takımı Kız Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü ürünü faturada "Roly Poly 8155" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
59,90 TL
--Tükendi--