90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Safyün Erkek Askılı Atlet 544

Safyün Erkek Askılı Atlet 544

Vücudu soğuk etkilerden korumak için giyilen ekstra sıcak tutan çamaşırlara termal çamaşırlar denir. Özellikle Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Erkek Termal Atlet çamaşırlarında kullanılan doğal malzemelerin bulunması erkeklerde doğallık arayışının bir tezahürüdür. Erkek Termal Atlet ürünleri konusunda Saf Yün markası adından ülkemizde sıkça söz ettirmektedir. Çünkü Saf Yün markası çok kaliteli ürünler üreten, kendine özgü bir tasarımı bulunan bir markadır.Saf Yün markasının Safyün Erkek Askılı Atlet 544 ürünü Erkek Termal Atlet çamaşırı markanın en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Çünkü Erkek Termal giysilerde sıcak tutma özelliğinin en belirgin hali bu giysilerde kendini göstermektedir. Saf Yün markasına ait Safyün Erkek Askılı Atlet 544 ürününü en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Safyün Erkek Askılı Atlet 544, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Saf Yün 544 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Safyün Erkek Askılı Atlet 544 ürünü faturada "Saf Yün 544" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-