Safyün Erkek Yün Don

Safyün Erkek Yün Don

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%75 Yün,%25 akrilik,kaşıntı ve terletme yapmadan kış boyu sizi sıcacık tutucak


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Saf Yün markasına ait bu Safyün Erkek Yün Don model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Saf Yün markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Saf Yün markasına ait Safyün Erkek Yün Don Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Safyün Erkek Yün Don, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Saf Yün 001-000565 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-