90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Salkım Süslemeli Jarse Derin Yırtmaç Büyük Beden Gece Elbisesi

Salkım Süslemeli Jarse Derin Yırtmaç Büyük Beden Gece Elbisesi
Seksi Uzun Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi uzun elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Salkım Süslemeli Jarse Derin Yırtmaç Büyük Beden Gece Elbisesi
Muhteşem seksi, gece elbisesi.

Özel gecelerinizde sizi alabildiğine seksi gösterecek, ince esnek jarse kumaş derin göğüs dekoltesi, tam sırt dekoltesi iki yandan derin yırtmaçları, askılarında yer alan taş süslemeli tokalar ve göğüs ortasına yerleştirilmiş taş süslemeli salkım ile bambaşka ve çok alımlı gece elbisesi.

Renk Siyah.

Beden Free size, esnek yapısı ile L, XL, XXL bedenler için uygundur.

Etek boyu uzun olduğundan 1.65 ve üzeri boylu bayanlar için ideal.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi uzun elbiseler ile mümkündür. Feelings iç giyim seksi uzun elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Salkım Süslemeli Jarse Derin Yırtmaç Büyük Beden Gece Elbisesi modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Feelings iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Salkım Süslemeli Jarse Derin Yırtmaç Büyük Beden Gece Elbisesi, rengine\renklerine sahip.

Feelings F 8114 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Salkım Süslemeli Jarse Derin Yırtmaç Büyük Beden Gece Elbisesi ürünü faturada "Feelings F 8114" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-