Bone Club 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyon: Saten Yakalı Gecelik Sabahlık Takım Bone Club 4407

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Bone Club markasına ait Saten Yakalı Gecelik Sabahlık Takım Bone Club 4407 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Bone Club markasına ait Saten Yakalı Gecelik Sabahlık Takım Bone Club 4407 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Somon, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Saten Yakalı Gecelik Sabahlık Takım Bone Club 4407 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Bone Club 4407 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Saten Yakalı Gecelik Sabahlık Takım Bone Club 4407 ürünü faturada "Bone Club 4407" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.