90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Silikon Göğüs Ucu Kapatici

Silikon Göğüs Ucu Kapatici

Bayanlar için giysilerini tamamlayacak ya da daha etkin kullanmalarını sağlayacak tüm önemli parçalara aksesuarlar denir. Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisinde birçok farklı görev için farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlardan en dikkat çekip kullanışlı olanları şüphesiz Sütyen Aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar özellikle sütyenlerin daha etkin ve dayanıklı kullanılmalarına yardımcı olmaktadır.


Göğüs uçlarında olabilecek belirginliği gidermek üzere tasarlanmış,özellikle kapsız sütyenlerde ve mayo ve bikini tarzı, dış görselliği fazla olan ürünlerde arzuedilmeyen belirginliği örten, kendinden yapışkanlı silikon halkalardır. %100 Silikonİnce koruyucu bandını üründen ayırın ve göğüs ucuna yerleştirin.Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde düşme ve kayma yapmaz. Kullanım sonrasında ılık su ve sabun ile yıkayarak kurumasını bekleyindaha sonra hava almayan bir alanda saklayın. Ürünü çıkardıktan sonra ılık veya soğuk suyla göğüs uçlarını yıkayınız. Geceleyin yatarken çıkarın ve en fazla 6 saat kullanın.


Bu noktada Miorre markasına ait Silikon Göğüs Ucu Kapatici model sütyen aksesuarı, bayanlar için büyük kolaylıklar getirmektedir. Gerek kullanım esnasında verdiği rahatlık ve sütyenin korunmasına yardımcı olması bakımından bayanlar için önemli tercih sebebidir. Sütyen Aksesuarları altında Miorre markasına ait Silikon Göğüs Ucu Kapatici ürününü en iyi ve en uygun fiyata ancak icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Sütyen Aksesuarları, renk seçeneklerine sahip.Miorre 304-000316 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Silikon Göğüs Ucu Kapatici ürünü faturada "Miorre 304-000316" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-